Wielu z nas widząc tancerzy płynnie  i z gracją poruszających się na parkiecie, czy to w takt dostojnego walca, czy też przeciwnie dającym się pomieść gorącym  latynoskim rytmom marzy niemal, jak kilkuletnie dziecko: ja też bym tak chciała zwłaszcza w czasie trwającego karnawału, kiedy często dostajemy zaproszenia od swoich znajomych i przyjaciół na tak zwane domówki i  może nie od razu widzimy siebie bądź  naszego partnera/ partnerkę jako mistrzów parkietu to jednak chcemy przynajmniej nie podpierać ściany, nie deptać parterowi tanecznemu po placach i było by bardzo dobrze gdyby muzyka nie przeszkadzała nam w tańcu. Co jednak zrobić, kiedy nogi  się plączą, a kroki trudno zapamiętać? Sposób jest jeden: już dziś skorzystaj z oferty agencji tanecznej https://agencjataneczna.pl/pl/oferta/tancerze Spośród wielu tego typu ofert nasza ma tą niekwestionowaną zaletę, że w naszym zespole pracują ludzie, którzy dzięki swojej miłości, pasji do tańca sięgnęli po największe laury poświęcając na treningi każdą wolną chwilę. Wśród tancerzy będących jednocześnie instruktorami tańca są:  Kamil Kuroczko, Krzysztof Hulboj, Nina Tyrka, czy Walerija Żurawlewa. Każda  z wymienionych osób brała udział w show telewizyjnym Taniec z gwiazdami, gdzie jej zadaniem było nauczyć tańczyć osobę znaną z filmu, czy estrady.  A Ty jednak masz dalej wątpliwości ,czy dasz sobie radę i ,czy to jest dla Ciebie? Jeśli zawodowiec, który pracujący w swojej dziedzinie potrafi swoje umiejętności przekazać  amatorowi to chyba lepszej reklamy  nie potrzeba. Daj się ponieść gorącym latynoskim rytmom lub wiruj z gracją w walcu zależnie od tego, co Ci w sercu muzycznie gra.

Dlatego nie czekaj i nie odkładaj swoich marzeń na później, czerpać niezwykłą, czystą radość z tańca, jego piękna, poczuj się w nim wolna od problemów dnia codziennego i tańcz. Daj się pomieść muzyce i tym emocją, jakie pod jej wpływem czujesz.  Wiesz, że ruch ma zbawienny wpływ na nasze samopoczucie nie tylko fizyczne, ale przede wszystkim psychiczne. W jego trakcie wydzielają się hormony szczęścia, a odczuwalne po jego zakończeniu zmęczenie jest paradoksalnie dobre mamy wtedy więcej energii, chcemy działać.

A może Twoje dziecko oglądając występ na Eurowizji Junior, Wiktorii Gabor i tancerzy jej towarzyszących stwierdziło,: Mamo chcę też tak tańczyć, jak oni ? Świetnie 🙂 Zapraszamy do: https://agencjataneczna.pl/, która posiada w swoje ofercie również zajęcia taneczne dla dzieci zarówno w  formacjach, gdzie pod okiem instruktora razem z innymi dziećmi  prezentuje wcześniej wyćwiczony układ. A jeśli Twoje dziecko na scenie czuje się, jak przysłowiowa ryba w wodzie, a cała uwaga i światła na nie skierowane sprawiają, że czuje się, jak gwiazda, ale jednak marzy o występie solowym, mamy i dla indywidualisty propozycję, która  z  pewnością mu się spodoba, a są nią występy solowe w czasie, których będzie miało możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w  najbardziej efektownych figurach w wielu różnych stylach tanecznych: Hip-Hop, Jazz i Disco Dance.